Final Okullarında okuyan öğrenciler, Sağlık Bakanlığı’nca sigaraya karşı verilen mücadele için teşekkür ederek, çiçek verdiler…

 

Erzurum Final Okulları Müdür Yardımcısı Ergin İpteç, Halkla İlişkiler Müdürü Kasım Kula ile öğrenciler, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Serhat Vançelik'i ziyaret ederek, Dumansız Hava Sahası ile ilgili yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür edip, çiçek verdiler. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Prof. Dr. Serhat Vançelik, Sağlık Bakanlığı'nın sigaraya karşı başlattığı mücadele ve gelinen noktayla ilgili bilgiler vererek, öğrencilere sigaranın yol açtığı zararları kısaca anlattı. Sigaranın yol açtığı zararların maddi ve manevi boyutunu da anlatan Vançelik, öğrencilere bu bilgileri diğer arkadaşlarına da anlatmalarını ve sigaranın zararlarının özellikle küçük yaşlarda benimsenmesi gerektiğinin altını çizdi.
Final Okulları Yöneticileri ve öğrencileri ise, Sağlık Bakanlığı'nın sigaraya karşı başlattığı mücadele ve Dumansız Hava Sahası adı altında verilen mücadelenin çok önemli olduğunu ve dünyaya örnek olacak tedbirler alınmasından dolayı tüm çalışanlara teşekkür ettiler.

HABER GÖRSELLERİ


 

YUKARI